Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kielce

Stowarzyszenie Rozprawy o Europie i I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Kielcach zapraszają na spotkanie z cyklu "Młodzieżowych Rozpraw o Europie”. W dniu 11 kwietnia 2019 r. kielecka grupa młodych osób będzie dyskutowała o Unii Europejskiej z Prezydentem Kielc - Bogdanem Wentą. Spotkanie odbędzie się w Liceum Ogólnokształcącym im. Żeromskiego w Kielcach przy ul. Ściegiennego 15 o godz. 11:30. Tematem będzie "Unia Europejska dla młodzieży - szanse i wyzwania”.

 

Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu „Młodzieżowe Rozprawy o Europie” współfinansowanego ze środków Komisji Europejskiej w ramach Programu Erasmus+. Na zaproszenie Stowarzyszenia Rozprawy o Europie we wcześniejszych debatach z młodzieżą wzięli udział Dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Kielcach ambasador Marek Prawda oraz prezydent Starachowic Marek Materek.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.