Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kielce

Zobacz w Internetowej Telewizji Kielce

 

Na Suzuki Arenie odbyło się spotkanie wielkanocne zorganizowane przez klub Korona Kielce. Wszystkich zaproszonych gości przywitał prezes klubu Krzysztof Zając, mówiąc o nastrojach w zespole w kontekście gry o utrzymanie się w Ekstraklasie. Na koniec złożył wszystkim życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych.

 

Ksiądz biskup Marian Florczyk nawiązał do historii i zwyczaju święcenia pokarmów. Wspomniał też o tradycji tego rodzaju spotkań świątecznych, w tym tych kultywowanych od lat w kieleckim klubie. Poświęcił pokarmy i złożył życzenia uczestnikom spotkania.

 

A skoro o nich mowa to obok kierownictwa i pracowników klubu nie zabrakło na nim piłkarzy, sztabu szkoleniowego na czele z trenerem Gino Lettierim, przedstawicieli lokalnego biznesu i przyjaciół Korony Kielce oraz kierownictwa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Obecni byli też samorządowcy, w tym wiceprzewodnicząca Rady Miasta Kielce Joanna Winiarska.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.