Prezydent Kielc Bogdan Wenta spotkał się z Prezesem Zarządu Echo Investment Nicklasem Lindbergiem oraz Rafałem Mazurczakiem, Członkiem Zarządu Spółki.

 

Prezydent Bogdan Wenta wyraził zadowolenie, iż główna siedziba spółki, największego w Polsce dewelopera, jedynego w kraju, który działa jednocześnie we wszystkich głównych sektorach nieruchomości: biurowym, handlowym i mieszkaniowym mieści się w Kielcach, a także pogratulował swoim gościom dynamicznego rozwoju kierowanej przez nich firmy, wzrostu wartości jej aktywów, rosnącej sprzedaży mieszkań oraz spektakularnych projektów realizowanych w całej Polsce.

 

Podczas spotkania w ratuszu  Prezes Lindberg zwrócił uwagę, że Echo Investment ma w Kielcach dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowników, a  dzięki temu, że funkcjonuje tutaj Politechnika Świętokrzyska może liczyć na kolejnych pracowników w przyszłości. Tylko od początku 2018 roku Echo Investment zatrudniło w Kielcach 32 pracowników. Jednocześnie spółka daje możliwości rozwojowe: w ostatnich 16 miesiącach w kieleckim biurze awans i większą odpowiedzialność otrzymało 30 pracowników.

 

Władze miasta zapewniły, że zrobią wszystko, aby ewentualne plany rozwoju działalności centrali Spółki w Kielcach spotkały się z przyjaznym klimatem i przychylnością służb miejskich. Prezydent zachęcał do inwestycji i zadeklarował pomoc  Miasta w przypadku chęci rozpoczęcia nowych przedsięwzięć.