„Samochody, nieruchomości i inne środki trwałe w biznesie” to wiodący temat V Forum Finanse i Podatki dla Przedsiębiorców, które odbywa się dziś, 7 listopada, w ramach Dni dla biznesu, w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

 

Dni dla biznesu to sprawdzona formuła spotkań branży finansowej organizowanej rokrocznie przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce - Oddział Okręgowy w Kielcach, Polską Izbę Biegłych Rewidentów oraz Targi Kielce. Tematyka zawsze dotyczy najbardziej aktualnych problemów w dziedzinie prawa gospodarczego i systemu podatkowego. Tegoroczna edycja poświęcona jest takim tematom jak rozliczanie środków trwałych, wycena nieruchomości i wykorzystywanie samochodów w prowadzeniu działalności gospodarczej.  Są to więc specjalistyczne zagadnienia, które leżą w centrum zainteresowania biur rachunkowych, doradców podatkowych i osób prowadzących własny biznes.

 

Poziom dyskusji i prelekcji na Forum jest zawsze wysoki, a zainteresowanie z roku na rok rośnie. W tegorocznej edycji bierze udział 220 osób. Z punktu widzenia uczestników Forum to nie tylko możliwość zaktualizowania wiedzy w dziedzinie, która podlega częstym zmianom, ale także możliwość wymiany własnych poglądów i doświadczeń.