Miejski Urząd Pracy w Kielcach informuje, że zostały ostatnie wolne miejsca na konferencję dla pracodawców, która odbędzie się w najbliższy piątek (29.11.2019 r.) w Kieleckim Parku Technologicznym (ul. Olszewskiego 6, sala Dolina Krzemowa) i będzie poświęcona pozyskiwaniu środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego, zatrudnianiu cudzoziemców i instrumentom rynku pracy. Początek o godzinie 10:00.

 

W programie:
 

  • Informacje na temat realizacji Krajowego Funduszu Szkoleniowego w województwie świętokrzyskim w 2019 roku,
  • KFS jako narzędzie wykwalifikowanej kadry,
  • Analiza wykorzystania środków KFS w Kielcach,
  • Priorytety KFS w 2020 roku,
  • Zatrudnianie cudzoziemców,
  • Realizacja instrumentów rynku pracy w 2019 roku i perspektywa na rok 2020.

 

Spotkanie będzie okazją do zdobycia w krótkim czasie pożytecznych i aktualnych informacji, które pozwolą firmom i instytucjom zaplanować swoje działania związane z zatrudnianiem i rozwojem kadr na 2020 rok.

 

Przedstawiciele firm i instytucji, którzy chcieliby dołączyć do grona uczestników konferencji, proszeni są o przesłanie wiadomości e-mail na adres: , wpisując w temacie: „potwierdzenie udziału w konferencji KFS”, a w treści podając podstawowe dane, czyli – imiona i nazwiska reprezentantów, stanowiska i nazwę firmy / instytucji.

 

Miejski Urząd Pracy w Kielcach czeka na zgłoszenia do godziny 15:30 w czwartek 28.11.2019 r. Udział w konferencji jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Konferencja potrwa mniej więcej do południa.