Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kielce

„Kobiety wiedzą co robią” to spotkanie dla kobiet organizowane przez Gazetę Wyborczą, Wysokie Obcasy i Instytut Dobrego Życia w wielu miastach, a 30 listopada po raz pierwszy odbędzie się w Kielcach. Partnerem wydarzenia jest Miasto Kielce.

 

Jednym z gości kieleckiego spotkania będzie Otylia Jędrzejczak. Mistrzyni olimpijska  i dwukrotna mistrzyni świata w pływaniu opowie o swoim życiu i o książce. Na uczestniczki spotkania czeka całodzienna i wysokobcasowa dawka inspiracji, wiedzy i mocy - od kobiet - dla kobiet. W trakcie rozmów panelistki opowiedzą o sobie, swoich doświadczeniach, podzielą się pasją, twórczo będą  się wspierały, dadzą sobie bezwarunkowe wsparcie. "Kobiety wiedzą, co robią" to siostrzana energia dla kobiet w każdym wieku. To również szansa na spotkanie na żywo z liderkami z różnych dziedzin

 

Leitmotive’em  spotkania w Kielcach będzie moc i kreatywność kobiet. Spotkacie te, które zmieniają miasta i bronią ekologii...kobiecym głosem oczywiście! Bądźcie tego dnia z nami!

 

Wydarzenie odbędzie się 30 listopada na Małej Scenie KCK. Rozmowy rozpoczną się o 10.30, a ich zakończenie planowane jest na 16.30.

 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale trzeba się zarejestrować na bilety.cojestgrane24.pl. Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona.