Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kielce

Energetyczne Centrum Nauki KPT chociaż jeszcze nie może się spotkać z odbiorcami w swojej siedzibie, prężnie działa online.

 

W piątek 22 maja o godz. 12 na facebookowym profilu Energetycznego Centrum Nauki KPT odbędzie się pokaz popularnonaukowy na żywo z okazji e-Pikniku Nauki „Eksploracje".

 

ECN miało być jednym z uczestników pikniku nauki „Eksploracje" organizowanego przez Stowarzyszenie „ExploRes", a planowanego na 23 maja w Rzeszowie. Ze względu na sytuację epidemiczną, wydarzenie zostało przełożone, a organizatorzy zaprosili do wspólnego świętowania nauki online 22 oraz 23 maja.

 

Ponadto korzystając z rożnorodnej oferty, dzieci mogą wykonywać w domu eksperymenty, poznawać otaczający świat, a wszystko w myśl nauczania poprzez zabawę i samodzielne doświadczanie. To jednak nie jedyny punkt w e-działalności Centrum. Dorośli mogą korzystać cyklu „Piątki z dobrą energią" on-line, w trakcie których zaproszeni specjaliści dzielą się wiedzą i doświadczeniem z rozmaitych dziedzin: kosmetologii, fizjoterapii, kultury, podróży i innych.


Materiały są publikowane na facebookowym profilu Energetycznego Centrum Nauki KPT (https://www.facebook.com/ECN.KPT/), a także na stronie www.ecn.kielce.pl/.