Młodzież z Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie bawiła się w minioną sobotę na swojej studniówce. W balu wzięło udział aż 180 uczniów. Z pewnością był to dla nich niezapomniany wieczór, który zapamiętają na długo.

Bal studniówkowy odbył się w sobotę 28 stycznia w hotelu „Markiz” w Łopusznie. Wśród zaproszonych gości był członek Zarządu Powiatu w Kielcach Cezary Majcher i radni powiatowi - Krzysztof Soboń i Krzysztof Smolarczyk, którzy życzyli młodzieży wspaniałej zabawy oraz zdania egzaminów maturalnych.

Zgodnie z tradycją uczniowie odtańczyli poloneza, ale na jednym tańcu się nie skończyło. Każda klasa przygotowała inny układ poloneza dlatego został on odtańczony aż w czterech turach. Co ważne, choreografię uczniowie opracowali we współpracy z nauczycielami wychowania-fizycznego. Tak wyglądała część oficjalna studniówki. Potem przyszedł czas na taneczne szaleństwo na parkiecie w rytmie popularnych hitów. O to by uczniowie dobrze się bawili, zadbała grupa Dj-ów. Na parkiecie brylowało 90 par. Oczywiście podczas tego wyjątkowego dla maturzystów balu nie mogło zabraknąć wspólnych pamiątkowych zdjęć, na których zostały uwieńczone niezapomniane chwile. Uczniowie chętnie pozowali fotografom więc studniówkowych sesji zdjęciowych było co niemiara.

Maturzyści z Łopuszna bawili się na swojej studniówce do rana.

Fot. Echo Dnia