Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kielce

Artystyczny Wieczór Charytatywny odbędzie się w piątek (10 maja), o godz. 18.00 na Małej Scenie KTT. Podczas wydarzenia, organizowanego przez Kielecki Teatr Tańca, Stowarzyszenie Projekt Świętokrzyskie oraz Klub Modnej Babeczki, licytowane będą przedmioty przekazane między innymi przez prezydenta Kielc, kieleckich artystów, instytucje kultury, salony kosmetyczne, fryzjerskie i masażu oraz właścicieli firm z naszego województwa.


Dochód z aukcji zostanie przekazany na rzecz z myślą o poważnie chorych: Katarzyny Krawczyk (chorowała na raka nosogardła, jest po operacji rekonstrukcji przełyku) oraz Filipa Salwy (choruje na młodzieńcze zapalenie wielu stawów o agresywnym przebiegu).


Aukcji towarzyszyć będzie pokaz kostiumów ze spektakli Kieleckiego Teatru Tańca: „Dziadka do orzechów” oraz „Alicji w Krainie Czarów”. Na scenie obok tancerzy KTT wystąpią panie z Klubu Modnej Babeczki, a także dwie grupy dorosłych ze Szkoły Kieleckiego Teatru Tańca. Choreografię do pokazu przygotowała Elżbieta Pańtak.

 

Artystyczny Wieczór Charytatywny jest jednym z elementów programu 19. Festiwalu Tańca KTT.

 

Więcej