Aby na co dzień jeździć nowym autem, nie trzeba decydować się na kosztowny zakup – wypożyczalnie zapewniają klientom dostęp nawet do modeli prosto z salonu. Szczególnie korzystną opcją jest samochód w abonamencie, czyli auto na rok przy opłacie jedynie comiesięcznego abonamentu. Na czym polega usługa i do kogo jest skierowana?

Auto na abonament, czyli nowoczesna usługa dla wymagających

Zakup nowego auta to zazwyczaj spore obciążenie finansowe, wiążące się z długotrwałymi zobowiązaniami. Bywa bardzo kłopotliwy i nie zawsze jest dostępny ze względu na wysokie ceny w salonach. Nie trzeba jednak się na niego decydować, by móc na co dzień korzystać z najnowszego modelu swojej ulubionej marki – wystarczy wybrać korzystniejszą opcję, którą jest samochód w abonamencie.

Jest to ciekawa oferta, w ramach której otrzymuje się nowy samochód w stanie fabrycznym na okres 12 miesięcy. W tym czasie klient może do woli korzystać z pojazdu przy niewielkich ograniczeniach, płacąc jedynie comiesięczny abonament. Dodatkowo otrzymuje także usługi związane z użytkowaniem auta, w zależności od wybranego przez siebie pakietu. Na taką opcję może zdecydować się zarówno osoba prywatna, jak i firma – dla każdego klienta przygotowana jest specjalna oferta, zgodna z jego potrzebami.

Dla kogo samochód w abonamencie będzie najbardziej korzystną usługą?

Samochody w abonamencie stają się coraz bardziej popularną usługą wśród różnych grup klientów. Najczęściej na takie rozwiązanie decydują się:

  • osoby, dla których nowy samochód będzie wizytówką, np. znajdujące się na wysokich stanowiskach lub posiadające własną działalność,
  • osoby pragnące posiadać nowe auto na gwarancji, przy możliwości wymiany na kolejny nowy model po roku użytkowania,
  • miłośnicy motoryzacji, pragnący korzystać na co dzień z najnowszych na rynku modeli cenionych marek, takich jak Mercedes, Audi, BMW czy Lexus,
  • osoby, którym zależy na wysokim standardzie i bezpieczeństwie jazdy, ale nie chcą zdecydować się na kupno nowego auta.

Samochód na abonament, czyli wybierz swoje wymarzone auto

Samochód w abonamencie to usługa, która pozwala sięgnąć po swój wymarzony model samochodu – i korzystać z niego przez pełen rok przy niskich ograniczeniach. Ogromny wybór dostępnych aut sprawia, że każdy klient znajdzie wśród nich auto odpowiadające mu pod względem estetyki, wyposażenia, komfortu jazdy i osiągów.

Dostępne są modele z różnych segmentów i w różnej wersji wyposażenia. Można wśród nich znaleźć zarówno bezpieczne modele rodzinne, jak i komfortowe auta na długie podróże lub posiadające świetne osiągi wersje dla miłośników dynamicznej jazdy. Każdy z oferowanych samochodów pochodzi prosto z polskiego salonu i jest na gwarancji producenta, dzięki czemu spełni wszystkie oczekiwania względem estetyki, bezpieczeństwa i komfortu jazdy.

Czy warto zdecydować się na abonament samochodowy?

Abonament na samochód to bardzo korzystna opcja, pozwalająca niskim kosztem zyskać nowe auto na 12 miesięcy. Dodatkowo w ramach wybranego pakietu można liczyć także na dodatkowe usługi, takie jak pełne ubezpieczenie AC i OC, usługa assistance i zastępczy samochód czy komplet opon zimowych lub całorocznych. Zasady są proste i nie ma w nich ukrytych kosztów – warto zdecydować się na auto w abonamencie i cieszyć się niezawodnym, luksusowym modelem do swojej dyspozycji.

Samochód w abonamencie – kto najwięcej skorzysta na tej usłudze?