Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kielce

 Wirtualny Dzień Otwarty w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Kielcach dla Uczniów szkół podstawowych odbędzie się 23 maja.

 

Szkoła zaoferuje uczniom i rodzicom dwa różne kanały informacji - informacje na stronie internetowej oraz prezentacje na platformie ZOOM.

 

- Na oficjalnej stronie liceum  ukaże się jutro obszerny artykuł, będący wirtualną formą wizyty, z uwzględnieniem szczegółowych informacji na temat realizacji poszczególnych zajęć, klubów, imprez szkolnych i autorskich inicjatyw. Zaś od godziny 10.00 do 13.00 na platformie internetowej ZOOM na naszych gości będą czekali dyrektor, nauczyciele i uczniowie. Tuż przed spotkaniami, na stronie szkoły oraz oficjalnym fanpage’u na Facebooku ukażą się linki do spotkań. Nasi goście będą mieli możliwość wejścia do interesującego ich „pokoju” i zapoznania się w ten sposób z ofertą szkoły oraz uzyskania bezpośrednich informacji od uczniów i nauczycieli - informuje Katarzyna Cedro dyrektor VI LO im. J. Słowackiego w Kielcach.

 

Zobacz filmowe zaproszenie na Dzień Otwarty w VI LO.