Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kielce

Zarząd Transportu Miejskiego informuje o zmianach w kursowaniu autobusów komunikacji zbiorowej. Dotyczą one zarówno ograniczenia części kursów, zmian w rozkładach jazdy, a także zatrzymywania się na nowych przystankach.


Z obserwacji pracowników ZTM wynika, że znacząco zmalała liczba przewożonych pasażerów. W związku z tym, od 21 listopada (sobota) do odwołania obowiązywać będą kolejne ograniczenia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej. Dotyczą one linii 35 oraz 46, których częstotliwość w dni robocze będzie zmniejszona.

 

Rozkład jazdy linii 35

Rozkład jazdy linii 46

 

Zarząd Transportu Miejskiego równocześnie przypomina, że sytuacja w komunikacji miejskiej jest stale monitorowana. W przypadku ewentualnych dalszych decyzji, pojawią się wcześniej stosowne informacje.

 

ZTM informuje też, że od 21 listopada (sobota) dla autobusów linii nr 14, 38, 47, 106, 109  jadących od ul. Sandomierskiej w kierunku Dworca Autobusowego będą obowiązywać nowe przystanki - „Sandomierska/Poleska” oraz „al. IX Wieków Kielc/Warszawska”. Przystanek „al. IX Wieków Kielc/Warszawska” będzie obowiązywał również dla autobusów linii N1, 11, 21 i 25.

 

Ponadto, od 21 listopada (sobota) zmianie ulegną godziny kursowania podmiejskich linii autobusowych 41 oraz 47. Prosimy o zapoznanie się z nowymi godzinami odjazdów.

 

Rozkład jazdy linii 41

Rozkład jazdy linii 47