W Kielcach został wystawiony na sprzedaż największy teren inwestycyjny w granicach miasta.

Teren obejmuje działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 78,6 ha, które są położone w południowej części Kielc przy ul. Piotra Ściegiennego 449. Kilkanaście lat temu na tym terenie działał zakład produkcyjny Browaru Belgia. Obecnie właściciel przeznaczył grunt na sprzedaż.

Teren inwestycyjny jest w całości objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Dominuje przeznaczenie produkcyjne, składy i magazyny, usługi, częściowo dopuszczony jest również handel wielkopowierzchniowy. Na niektórych działkach znajdują się hale magazynowe i produkcyjne. Teren jest skomunikowany wewnętrzną drogą z wjazdem bezpośrednio z drogi DK73.

Dla planowania inwestycji na tym terenie istotne znaczenie mogą mieć dwa akty prawa lokalnego, które weszły w życie z początkiem tego roku i obejmują tereny inwestycyjne w granicach Miasta Kielce:

 

 


Za obsługę całego procesu związanego ze zbyciem odpowiada Piotr Litwin reprezentujący firmę doradczą Knight Frank – jednego z najważniejszych graczy na międzynarodowym rynku obrotu nieruchomościami. Wstępne oferty kupna należy składać do 10 maja 2021 roku.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty terenu inwestycyjnego należy kontaktować się z Knight Frank:

Piotr Litwin
Knight Frank sp. z o.o.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: +48 691 238 333

Uchwały dostępne są również w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Kielce lub po wysłaniu prośby na adres: .