Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kielce

Stefan Bąk, członek Zarządu Powiatu w Kielcach uczestniczył w świątecznym spotkaniu opłatkowym Polskiego Związku Niewidomych w Kielcach. Nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd oraz życzeń.

- Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę, aby w sercu każdego narodził się Chrystus i zamieszkał tam wraz ze swoją rodziną. Życzę Państwu dużo zdrowia, pogody ducha i radości serca, a wokół siebie dobrych i życzliwych ludzi - mówił Stefan Bąk, członek Zarządu Powiatu.

W tym wyjątkowym świątecznym spotkaniu uczestniczyli również m.in. biskup kielecki Jan Piotrowski, senator RP Krzysztof Słoń i dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kielcach Grzegorz Piwko.

Wigilię dla osób niewidomych i słabowidzących zorganizowano w sali konferencyjnej SHL ZUGA w Kielcach. Podczas spotkania nie zabrakło tradycyjnych świątecznych potraw, łamania się opłatkiem oraz śpiewania kolęd w wykonaniu studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

W trakcie spotkania wręczono także odznaczenia od Polskiego Związku Niewidomych. Jednym z odznaczonych był Marian Zakrzewski, prezes PZN w Kielcach.