Ostatnie dni na zobaczenie wystawy Agnieszki Łuczyńskiej
Zegar tyka, a szansa na spotkanie z wyjątkowym światem sztuki Agnieszki Łuczyńskiej w Punkcie Promocji Kielc szybko się kończy. Nie przegap okazji, aby doświadczyć wyjątkowej wystawy „W ciszy”, która łączy w sobie portrety pełne emocji, nostalgiczne pejzaże i niezwykłe rzeźby. Ta unikatowa ekspozycja dostępna jest tylko do 3 kwietnia.
  1. Agnieszka Łuczyńska, utalentowana artystka z Kielc, prezentuje swoje dzieła na wystawie „W ciszy”.
  2. Rzeźby, portrety i pejzaże, które składają się na wystawę, są odzwierciedleniem emocji i uczuć autorki.
  3. Agnieszka Łuczyńska, z zawodu fotograf, ma na swoim koncie liczne wystawy w kraju i za granicą.
  4. Punkt Promocji Kielc, gdzie można oglądać wystawę, jest czynny od wtorku do soboty, w godzinach 11:00-17:00.

Wystawa „W ciszy” jest jak most łączący świat materialny z emocjami i uczuciami, które kształtują naszą percepcję rzeczywistości. Agnieszka Łuczyńska, wykorzystując swoje bogate doświadczenie i talent, przenosi nas w świat, gdzie piękno i nostalgia splatają się, tworząc niezapomniane obrazy. "Moją twórczość inspiruje piękno. Doznawanie tego uczucia płynie z otaczającej mnie natury. Tkwi we mnie wiele wspomnień, przeżyć, tęsknot za ludźmi, miejscami, których już nie ma. Dotykając przemijalności pragnę je zatrzymać. Pojawiające się kobiety w moich pracach są efektem tematu, jaki podjęłam. Zatytułowałam go „Daleko”. Ta postać, którą ujawniam, jest wspomnieniem kobiety zanurzonej w ciszy, tajemnicy, otoczona aurą melancholii" - mówi Agnieszka Łuczyńska.

Jej prace, w tym malarstwo w technikach wodnych, fotografia artystyczna oraz rzeźba ceramiczna, znalazły uznanie nie tylko w Polsce, ale i na międzynarodowej arenie, z wystawami w Londynie i Madrycie. Oprócz tego, artystka z Kielc angażuje się w lokalne projekty artystyczne oraz współpracuje z Teatrem Lalki i Aktora „Kubuś”, co jeszcze bardziej podkreśla jej związki z lokalną społecznością.

Wizyta w Punkcie Promocji Kielc to nie tylko szansa na zobaczenie wyjątkowych dzieł artystycznych, ale również na doświadczenie głębi emocji, które towarzyszą twórczości Agnieszki Łuczyńskiej. Nie pozwól, aby ta szansa przeszła obok Ciebie. Pamiętaj, że Punkt Promocji jest nieczynny w okresie świątecznym od 29 marca do 1 kwietnia, więc zaplanuj swoją wizytę odpowiednio.


Według informacji z: UM Kielce