Do dnia 23 października 2019 roku uczniowie ze świętokrzyskich szkół w wieku od 10 do 18 lat mogą przesłać do WOPR Kielce prace plastyczne i fotograficzne o tematyce „Bezpieczniej nad wodą”.

 

Konkurs zorganizowany jest w ramach projektu współfinansowanego z „ Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020 r. koordynowanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz z środków Wojewody Świętokrzyskiego. Do działań w konkursie promujących bezpieczne zachowania nad wodą włączyło się również Kuratorium Oświaty w Kielcach.

 

Konkurs jest jeden, ale zróżnicowany ze względu na wiek uczestników. Młodsze dzieci (10-14 lat)mogą w dowolnej technice plastycznej przedstawić wyobrażenie bezpiecznego spędzenia czasu nad wodą, dzieci starsze(14-18 lat) mogą przesłać do nas prace fotograficzne lub popularne obecnie memy, które również będą traktowały o bezpiecznym wypoczynku nad wodą.

 

Prace można przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub stacjonarnie do biura WOPR w Kielcach na ul. Krakowską 2. Komisję konkursową utworzą przedstawiciele WOPR, Urzędu Wojewódzkiego i Kuratorium Oświaty w Kielcach. Nagrody rzeczowe zostaną wręczone na uroczystej Gali połączonej z debatą w jednej z Kieleckich szkół. Prace w ramach konkursu można przesyłać do 23 października do godziny 12.00. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej www.woprkielce.pl.


Więcej informacji o konkursie można uzyskać pod telefonem 41 344 92 18 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.