Nowa Ortopedia z indywidualnym planem fizjoterapii

Placówka medyczna Nowa Ortopedia znajdująca się w Krakowie na ulicy Dworskiej 1B/1LU stanowi część Szpitala Dworska. To tutaj można znaleźć wysokiej jakości świadczenia medyczne i doświadczoną kadrę lekarzy i fizjoterapeutów. Wizytę można zamówić wygodnie za pomocą strony internetowej https://nowaortopedia.pl/ i skorzystać z bogatego wyboru świadczeń medycznych. Z czego jeszcze słynie Nowa Ortopedia i dlaczego tak wielu znanych sportowców wybiera właśnie tą, konkretną placówkę?

Klinika dla sportowców i nie tylko

Osoby uprawiające regularnie sport i wiążące z tym swoją karierę zawodową zdają sobie doskonale sprawę z tego, że muszą szybko, efektywnie i najlepiej bez zbędnego bólu powrócić do pełni sprawności. Nowa Ortopedia do placówka medyczna wychodząca naprzeciw tego typu potrzebom. Celem działalności tej placówki jest stworzenie odpowiednich warunków do efektywnego leczenia ortopedycznego i neurochirurgicznego. Doświadczona kadra lekarzy stanowi odpowiedź na kompleksowe potrzeby pacjentów, a doskonale wyposażone gabinety w nowoczesny sprzęt pozwalają w doskonały sposób radzić sobie z urazami i dzięki temu można szybciej wrócić do regularnego uprawiania sportu.

Indywidualny Plan Fizjoterapii

Pacjenci otrzymują IFP, czyli Indywidualny Plan Fizjoterapii. Jest on stworzony indywidualnie pod konkretnego pacjenta, dzięki czemu można uzyskać świetne wyniki bazując na jego stanie zdrowia, przebytych chorobach i pozostałych kwestiach, które pozwalają w efektywny sposób odzyskać pełnię sprawności. Pomocne pod tym względem są nowoczesne urządzenia, które w obiektywny sposób określają wiele czynników mających duży wpływ na powrót do zdrowia, w tym urządzenie Biodex System 4 Pro, dzięki któremu pacjent otrzyma informacje nie tylko o aktualnym stanie pracy mięśni, ale oszacuje również ryzyko wystąpienia kontuzji w przyszłości. Warto jeszcze wspomnieć o innych, nowoczesnych urządzeniach, między innymi o bieżni Woodway z wysokim stopniem amortyzacji oraz platformie Sigma, który służy do treningu propriocepcji.