Dziadkowie i wnuki na parkiecie Hali Legionów - trening z Industrią Kielce

W Hali Legionów w Kielcach odbędzie się nietypowe międzypokoleniowe spotkanie sportowe - dzieci wezmą na trening swoje babcie i dziadków. Klub Industria Kielce przygotował ćwiczenia przeplatane zabawami, krótką integracją z zawodnikami i pamiątkowymi atrakcjami. To propozycja na wspólny wieczór, która łączy ruch z rodziną i szansę na zdjęcie z piłkarzami ręcznymi.
- Krótko i na temat: 20 stycznia, wejście do Hali Legionów, start około 18:00.
- Główne atrakcje: 40-minutowy trening, fotobudka, dyplomy i autografy od zawodników Industrii Kielce.
- Wstęp wolny - udział możliwy tylko pod opieką babci lub dziadka; warto zabrać buty na zmianę i żółtą koszulkę klubu.
- Trening w Hali Legionów - kto pojawi się na parkiecie i jak będzie wyglądać program
- W Kielcach będzie też piłkarski kontekst - co powiedział klub
Trening w Hali Legionów - kto pojawi się na parkiecie i jak będzie wyglądać program
Na spotkanie zaprasza Industria Kielce. W zajęciach udział wezmą zawodnicy pierwszej drużyny oraz trener Talant Dujszebajew, który przyjdzie z wnuczkami, a także asystent trenera Krzysztof Lijewski. Zabawami i ćwiczeniami dla par dziadek–wnuk będą kierować opiekunowie z akademii Iskra Kids. Program przewiduje około 40 minut wspólnych ćwiczeń dostosowanych tak, by dzieci mogły bawić się razem z dziadkami, a po zajęciach zaplanowano czas na rozmowy, zdjęcia i autografy.
Przygotowano też dodatkowe atrakcje - dostępna będzie fotobudka, a każdy młody uczestnik otrzyma dyplom z miejscem na wkleinie pamiątkowego zdjęcia. Wstęp jest bezpłatny, ale organizatorzy podkreślają warunek udziału - obecność babci lub dziadka przy młodszym kibicu.
W Kielcach będzie też piłkarski kontekst - co powiedział klub
Poza treningiem organizatorzy zaproszą do wspólnego oglądania meczu reprezentacji Polski w ramach mistrzostw Europy, gdy rywalem będzie reprezentacja Włoch.
“Przy okazji będziemy też śledzić mecz reprezentacji Polski”
- Marcin Batóg, manager ds. komunikacji w klubie.
Warto dodać, że w kadrze biało-czerwonych znajdują się czterej zawodnicy Industrii Kielce, co daje dodatkowy powód do wspólnego kibicowania tej nocy.
Praktyczne informacje:
- Data: 20 stycznia
- Godzina: 18:00 (start wydarzenia)
- Miejsce: Hala Legionów
- Wejście: bezpłatne, tylko z opieką babci lub dziadka
- Co zabrać: buty na zmianę; klub zachęca do zakładania żółtych koszulek
Spotkanie ma prosty, rodzinny cel - pobudzić ruch i dać okazję do wspólnego spędzenia czasu, a przy okazji umożliwić kontakt z zawodnikami klubu. Przy planowaniu wyjścia warto przyjść wcześniej, jeśli zależy nam na zdjęciu w fotobudce lub zdobyciu autografu, bo te atrakcje będą ograniczone czasowo.
na podstawie: MOSiR Kielce.
Autor: krystian
Ostatnie Artykuły
![[PIŁKA RĘCZNA] I Liga Mężczyzn (Grupa D) – SMS ZPRP II Kielce – Zagłębie Handball Team Sosnowiec 45:47](/images/mecz/thumbnails/sms-zprp-ii-kielce-zaglebie-handball-team-sosnowiec-28032026-4547.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] I Liga Mężczyzn (Grupa D) – SMS ZPRP II Kielce – Zagłębie Handball Team Sosnowiec 45:47

Park kulturowy w Ćmielowie zostaje na mapie po prawomocnym wyroku NSA

Dawne archiwum przy Warszawskiej 17 czeka na nowy pomysł, a Kielce chcą go usłyszeć

Czwartoklasiści wskoczą do wody w Mistrzostwach Kielc na Barwinku

W kieleckiej komendzie odłożono służbę - padły mocne słowa

Łysa Góra, czarownice i szyfrówki - dzieci odkryły legendy regionu

W Rakowie wielkie pisanki połączyły dzieci, seniorów i władze przy jednym stole

Wiosenne Przebudzenie w Kielcach - seniorzy znaleźli energię na nowo

Walkman, kasety i Barbie wracają do muzeum – lata 90. znów żyją

Pływacki remis w Kielcach, ale medalowo błysnęła jedna szkoła

RUSHH Kielce zdominował świętokrzyski ring, a Żytnia znów żyła boksem

Młodzieżowy DKK w Kielcach rozmawiał o bliskości, która nie daje spokoju

Rushh Kielce wyrwał zwycięstwo w końcówce, a na Żytnią przyjechał Andrzej Gołota

