Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kielce

Gdzie wykorzystywane są dekoracje?

Dekoracje to unikalne i wyjątkowe produkty, które wykorzystywane są zarówno w życiu codziennym, jak i podczas organizowania imprez różnego typu. Inne rozwiązania zastosujemy na co dzień w domu, a po inne sięgniemy w przypadku organizacji wesela lub urodzin. Jakie dekoracje sprawdzą się na imprezach? Co dają dekoracje?

Balony

Balony już od wielu lat stanowią jedną z najbardziej popularnych dekoracji, jakie wykorzystuje się na specjalne okazje. Sprawdzą się zarówno na małych uroczystościach - urodzinach, weselach, komuniach, imprezach dla dzieci, jak i na wielkich imprezach - koncertach, imprezach firmowych, balach sylwestrowych, studniówkach itp. Urozmaicą one każdą imprezę i dają ogromne możliwości co do tworzenia niepowtarzalnych dekoracji. Ogromną popularnością cieszą się w tym przypadku:

  • bramy balonowe, które stosuje się podczas otwarcia danego obiektu lub w trakcie wesel,
  • girlandy przyciągające wzrok i cieszące oczy,
  • kolumny balonowe, nieco bardziej skromne niż bramy, ale prezentujące się równie atrakcyjnie,
  • balony z helem, które są hitem na weselach, imprezach dla dzieci i firmowych eventach,
  • ścianki balonowe - sprawdzają się jako zasłona dla fragmentu stałej ściany.

Jajka styropianowe

Jajka styropianowe to doskonałe produkty, które sprawdzą się jako dekoracja w domu. Stworzymy z nich prawdziwe arcydzieła, podkreślając wnętrze i je urozmaicając. Znajdują zastosowanie zwłaszcza w okresie Wielkanocy, gdyż z przyjemnością stworzymy z nich urocze pisanki, zajączki i unikalne wzory zdobiące pomieszczenie. Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że za niewielkie pieniądze i z odrobiną kreatywności stworzymy prawdziwe cuda przyciągające wzrok. Hurtownia dekoracji jest miejscem, gdzie znajdziemy ozdoby różnego typu, w tym również jajka ze styropianu różnej wielkości.

Kule styropianowe

Jednymi z najpopularniejszych materiałów wśród miłośników DIY (Do it Yourself - zrób to sam) są kule styropianowe, dostępne w wielu rozmiarach w sklepie internetowym Dekolo.pl. Z ich pomocą wykonamy efektowne ozdoby do domu, lecz także na Święta Bożego Narodzenia. W tym przypadku technik zdobienia jest bardzo wiele:

  • zdobienie cekinami,
  • technika decoupage,
  • malowanie farbami akrylowymi,
  • zdobienie z użyciem skrawków materiałowych,
  • obtaczanie w drobnych kamyczkach lub ziarenkach.

Okazuje się, że najpopularniejszą ozdobą, jaką stworzymy z kul styropianowych są bombki bożonarodzeniowe. Zaletą kul tego typu jest fakt, że zastosujemy je zarówno jako dekoracja na stole, jak i powiesimy na choince. Błyszczący brokat, kolorowe guziki, drobne ziarenka - w tym przypadku ogranicza nas jedynie własna wyobraźnia. Rzadziej korzysta się ze stosowania kul ze styropianu na imprezach, jednakże stanowić mogą w tym miejscu także efektowną ozdobę.

Poszukując dekoracji do domu lub na imprezę warto odwiedzić hurtownię dekoracji, gdzie znajdziemy mnóstwo unikalnych rozwiązań. Sporym zainteresowaniem na imprezach cieszą się balony z helem, które tworzyć mogą różnorodne kombinacje przyciągające uwagę. W domu w okresie przedświątecznym natomiast warto sięgnąć po produkty ze styropianu, które dają wiele możliwości dekoracji.