Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kielce

Fundacja Miasta Przyszłości zaprasza na konferencję związaną ze zrównoważonym rozwojem miast, która odbędzie się online od 15 do 17 września w godzinach 10-13. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje prezydent Kielc Bogdan Wenta.

 

Konferencja „Miasta Przyszłości” to 3 dni ciekawych tematów związanych z miastami. Organizatorzy zaplanowali po trzy sesje tematyczne dziennie. Sesje można obejrzeć na żywo, lub odtworzyć nagranie z danego dnia konferencji w godz. 16:00-24:00. Każda sesja tematyczna trwa blisko godzinę. Prelegenci będą mieli 20 minut na prezentację. Potem rozpocznie się 30-minutowa dyskusja prelegentów z udziałem dziennikarzy i ekspertów zajmujących się miejską tematyką. Uczestnicy konferencji również mogą zadawać pytania na czacie na platformie streamingowej. Drugiego dnia konferencji (16 września) będzie 5-osobowy panel dyskusyjny.

 

Program konferencji dostępny jest na: https://miasta-przyszlosci.pl/konferencja-2020/

 

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Miasta Przyszłości, która prowadzi działalność związaną ze zrównoważonym rozwojem miast, w szczególności polskich. Do głównych celów Fundacji należą działania na rzecz ochrony i promocji zdrowia mieszkańców miast, inicjatyw społecznych, upowszechniania wiedzy, promowania ekologicznych rozwiązań, budownictwa zrównoważonego czy ochrony środowiska.