UM Kielce: Teatr Kubuś” wznawia działalność weekendową
zdj. Bartek…
**Teatr Lalki i Aktora Kubuś” w Kielcach ponownie zaprasza swoich widzów w weekendy od 24 października. **
W najbliższą sobotę o godz. 16.00 publiczność będzie miała możliwość obejrzeć przedstawienie pt. Wszystkie myszy lubią ser” w reż. Anny Nowickiej. Bieżący repertuar dostępny jest na stronie www.teatrkubus.pl.
W związku ze zmianami wprowadzonymi w dniu 17 października, dotyczącymi działalności instytucji kultury w strefie czerwonej, informujemy, że obecnie na widowni może przebywać tylko 25% publiczności.
Przypominamy, że w celu zminimalizowania wystąpienia ryzyka zarażeniem koronawirusem od 5 października 2020 roku Teatr wprowadził nowe zasady indywidualnej rezerwacji i sprzedaży biletów.
Bilety zarezerwowane (z wyjątkiem biletów grupowych) należy wykupić na 3 dni przed spektaklem w Kasie Teatru lub przelewem na konto Teatru Lalki i Aktora Kubuś”.
Rezerwacje nieodebrane zostaną anulowane.
Istnieje również możliwość zakupu biletów przez internet. Link do strony InterTicket
Zasady bezpieczeństwa, które Teatr wprowadził przed zawieszeniem działalności, są nadal aktualne:
- zachowywanie minimum 1,5 metrowego dystansu od innych osób,
- zakrywanie ust i nosa w zamkniętych pomieszczeniach (z wyjątkiem dzieci do lat 4),
- składanie oświadczeń o stanie zdrowia pozwalającym na przebywanie w jednym pomieszczeniu z innymi osobami,
- rezygnację z wizyty w teatrze w przypadku wystąpienia podejrzenia zarażeniem koronawirusem.
Obecnie sytuacja jest dynamiczna, Teatr Kubuś” w przypadku jakichkolwiek zmian dotyczących funkcjonowania instytucji, zmian repertuarowych, będzie informować na bieżąco.
Pliki do pobrania
oswiadczenie_o_stanie_zdrowia_uczestnika_spektaklu_2.docx
Urząd Miasta Kielce, um.kielce.pl/biuro-prasowe/aktualnosci/art,23424,teatr-kubus-wznawia-dzialalnosc-weekendowa.html
Ostatnie Artykuły

Kończy się nabór do konkursu recytatorskiego „Słowo o Bogu”

Loteria PIT w Kielcach wciąż trwa – do wygrania 80 tysięcy złotych

Majówka z Koroną przy Exbud Arenie. Kibice spotkali dawne twarze klubu

Fortis Kielce z 16 medalami. Juniorzy zgarnęli krajowy prymat

Skrzynka PWPW wyłączona. Wnioski o rejestrację pojazdu nie przejdą

Fioletowe worki wracają na osiedla. Rusza zbiórka odzieży w Kielcach

Korona uratowała punkt na końcu. Na Exbud Arenie znów było głośno

Matura ruszyła w Kielcach. Tysiące uczniów weszło w najdłuższy egzamin roku

Korona znów bez wygranej. Remis z Piastem zostawia niedosyt

Strażacy mają dziś swoje święto. Za mundurem stoi gotowość do ryzyka

Biało-czerwona procesja i strażacki akcent w Piekoszowie

Hala Legionów żegna Talanta Dujszebajewa. To będzie wieczór wdzięczności

Msza, marsz i kwiaty. Chmielnik świętował w podniosłym rytmie

