ekologiczne zdjęcie

Ekologiczne wydarzenie dla mieszkańców, pracowników i partnerów firm Raben i Accolade oraz ich rodzin, a także dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 25 w Kielcach.

W sobotę, 25 września 2021 roku, w Parku Logistycznym w Kielcach, przy ulicy Malików 151, odbędzie się Eko-Event - Event CSR Kielce 2021 w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju. Organizatorami spotkania są firmy Raben Logistics Polska i Accolade. Wydarzenie objął swoim patronatem Prezydent Miasta Kielce. Partnerem wydarzenia jest także Biuro ds. Przedsiębiorczości i Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce.

 

Celem eventu jest przybliżenie zagadnień związanych ze zrównoważonym rozwojem, ochroną środowiska i społeczną odpowiedzialnością biznesu.

Wydarzenie odbędzie się w godzinach od 11.00 do 14.00. W programie eventu, m.in. sadzenie drzew i krzewów na terenie Parku Logistycznego, montaż i malowanie budek dla jeżyków, rozmowy z ekologiem, a także pokazy i konkursy z nagrodami. Podczas wydarzenia odbędzie się również zbiórka charytatywna, z której dochód przekazany zostanie Szkole Podstawowej nr 25 w Kielcach.

Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju to inicjatywa mająca na celu ułatwienie organizacji działań promujących zrównoważony rozwój i uwidocznienie tych wysiłków na wspólnej platformie.