Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kielce

Świąteczny klimat, kolędy, pyszne świąteczne potrawy, nietuzinkowe ozdoby to czeka na wszystkich, którzy w niedzielę 12 grudnia pojawią się przed dworem Stefana Żeromskiego w Ciekotach. Przyjmowane są zgłoszenia chętnych wystawców.

Centrum Edukacji i Kultury „Szklany Dom” zaprasza na doroczny Jarmark Bożonarodzeniowy w Ciekotach w niedzielę 12 grudnia w godzinach: 11:00 - 15:00. Przed dworem zapanuje świąteczna atmosfera dzięki wyjątkowym wystawcom, którzy prezentować będą produkty, jakie powinny znaleźć się na każdym świątecznym stole, pod choinką oraz oczywiście w dekoracji domu. Będzie można zakupić rękodzielnicze ozdoby świąteczne. Czekać będą również swojskie dania przygotowane przez koła gospodyń wiejskich, które na pewno chętnie podzielą się przepisami na wigilijne potrawy. Nie zabraknie również wspólnego kolędowania. Uczestników Jarmarku odwiedzi także Mikołaj, z którym będzie można zrobić sobie zdjęcie.

Zgłoszenia chętnych wystawców przyjmowane są do 7 grudnia. Wszystkie szczegóły wraz z regulaminem i kartą zgłoszeniową znajdują się na stronie internetowej www.szklanydom.maslow.pl