Jakie słoiki do świec są najlepsze?

Świeczki zapachowe to bardzo popularny produkt, który jest ceniony przez wiele osób. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na ich bogactwo aromatów i to, że są to bardzo oryginalne dodatki do wnętrz. Będąc producentem świec zapachowych lub miłośnikiem wykonywania własnych świec, warto zdecydować się na słoiki do świec Emcor, które poza umożliwieniem zapakowania woskowej bazy lub wykonania swojej świecy, gwarantują także szczelność i trwałość.

Szklane słoiki na świece

Szklane opakowania kosmetyczne Emcor znajdą zastosowanie nawet przy produkcji świec. Ozdobne i pięknie prezentujące się szklane słoiki z aluminiową nakrętką to częsty wybór dokonywany przez wiele marek. Spowodowane jest to między innymi tym, że zapach świecy nie zostanie zminimalizowany podczas transportu. Szklane słoiki do świec Emcor są wytrzymałe, solidne i bardzo estetyczne. Opakowana w ten sposób świeca zapachowa to także doskonała opcja na uniwersalny prezent.

Opakowania kosmetyczne na świece 

Sam szklany słoik do świec Emcor prezentuje się bardzo estetycznie i elegancko, ale w połączeniu z zapachowym woskowym wkładem będzie tworzył wyjątkową mieszankę zmysłów. Delikatny płomień poruszający się na szycie stylowego słoika i cudowny zapach świeczki to doskonałe połączenie dodające nową jakość i relaksującą atmosferę do pomieszczenia, w którym się znajduje. 

W ofercie sklepu internetowego Emcor znaleźć można szeroki wybór różnorodnych słoików do świec. Modele różnią się między sobą głównie kształtem i pojemnością oraz kolorystyką. Na https://emcor-opakowania.pl dostępne są słoiki do świec o objętości 500, 250, 180, 50 czy 30 mililitrów. Można zdecydować się na przykład na opcje kolorystyczna bezbarwną lub brązową, które doskonale dopasują się do każdej aranżacji wnętrz. Słoiki do świec Emcor to klasyczne produkty odznaczające się uniwersalnym wyglądem. 

Szkło do świec

Szklane słoiki do świec mogą szybko się brudzić od rozgrzanego wosku. Opcje, które znajdują się w ofercie Emcor, można umyć w zmywarce, więc jest to duże ułatwienie. Solidne wykonanie i duża trwałość chronią produkt przed uszkodzeniami mechanicznymi, a dodatkowo można je ponownie wykorzystać. Słoiki do świec można także wykorzystać jako opakowanie na roślinne kompozycje czy lampion. Taka ozdoba postawiona na przykład w salonach fryzjerskich czy kosmetycznych może sprawić, że miejsce stanie się bardziej przytulne. Opakowania kosmetyczne Emcor cechuje wysoka jakość i różnorodne zastosowanie. 

Zamykane szklane opakowania do świec

Wybierając słoik do świec, warto zaopatrzyć się także w dopasowane do niego wieczko. Właściwe zamknięcie pozwala zabezpieczyć zawartość naczynia i gwarantuje bezpieczny transport. Dzięki odpowiedniemu zamknięciu możemy mieć pewność, że do świecy nie trafiają żadne zanieczyszczenia i zachowa ona piękny zapach na dłużej. Zaleca się więc dokupienie do słoika do świec dedykowanej nakrętki. W sklepie Emcor dostępne są zarówno zamknięcia aluminiowe, jak i opcje wykonane z tworzywa sztucznego. Występują one w szerokiej gamie kolorystycznej – można znaleźć czarne nakrętki, złote, srebrne czy białe. Z łatwością można także dobrać zamknięcie do odpowiedniej średnicy, wysokości oraz gwintowania. Szeroki wybór gwarantuje, że każdy znajdzie idealny produkt dopasowany pod swoje preferencje i potrzeby.