12 osobowa reprezentacja powiatu kieleckiego zagra w XIII Mistrzostwach Polski Samorządowców w piłce nożnej w Zakopanem. Sportowe zmagania odbędą się w dniach 16 - 17 września w kategoriach OPEN i OLDBOY 35+. Udanych rozgrywek życzył zawodnikom przed wyjazdem starosta kielecki Mirosław Gębski.

Mistrzostwa Polski Samorządowców w piłce nożnej w Zakopanem już na stałe wpisały się do kalendarza amatorskich imprez sportowych w naszym kraju. Mistrzostwa będą rozegrane w ramach Turnieju Firm i Zakładów Pracy Tatry Cup dla kategorii Open, oraz w ramach Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy dla kategorii Oldboy 35+.

Reprezentacja powiatu kieleckiego po raz kolejny zawalczy w tym turnieju. Drużyna liczy na dobry wynik. - Jedziemy po zwycięstwo - mówi kapitan naszej reprezentacji Piotr Kaczmarczyk. - Dwa lata temu nieszczęśliwie w ćwierćfinale odpadliśmy po rzutach karnych. Mam nadzieję, że w tym roku dopisze nam szczęście i uda się nam zdobyć jakieś miejsce na podium - dodaje.

Zespół już od dłuższego czasu przygotowywał się do rozgrywek. Treningi odbywały się na boisku przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach, a także w Daleszycach. Teraz drużyna w bojowych nastrojach i z pozytywnym nastawieniem pojechała do Zakopanego, by zawalczyć o tytuł mistrza.
Powodzenia życzył zawodnikom starosta kielecki Mirosław Gębski. Drużynę będzie wspierał - także na murawie - wicestarosta kielecki Tomasz Pleban.

Trzymamy kciuki i oczywiście życzymy zwycięstwa!!!