Sportowe półkolonie z MOSiR-em: zapisy od 20 maja
Już od 20 maja ruszają zapisy na Sportowe Półkolonie organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dzieci w wieku 7-11 lat będą miały okazję uczestniczyć w pełnych atrakcji zajęciach sportowych.
  1. Zapisy od 20 maja
  2. Turnusy od 24 czerwca do 2 sierpnia
  3. Opieka wykwalifikowanej kadry
  4. Koszt uczestnictwa wynosi 600 zł

Dzieci w wieku od 7 do 11 lat będą miały niepowtarzalną okazję uczestniczyć w Sportowych Półkoloniach organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W programie półkolonii przewidziano różnorodne zajęcia sportowe i rekreacyjne na świeżym powietrzu, gry oraz zabawy, które z pewnością dostarczą uczestnikom mnóstwo radości i ruchu.

Turnusy będą odbywać się w następujących terminach: 24-28 czerwca, 1-5 lipca, 8-12 lipca, 15-19 lipca, 22-26 lipca oraz 29 lipca - 2 sierpnia. Każdy z nich zapewni dzieciom opiekę wykwalifikowanej kadry w godzinach od 7:30 do 15:30. W cenie 600 zł za turnus zawarte jest również ubezpieczenie NNW oraz obiad.

Zapisy na półkolonie ruszają już 20 maja o godzinie 8:00 na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Warto się pospieszyć, gdyż liczba miejsc jest ograniczona, a zainteresowanie tego rodzaju aktywnością dla dzieci jest zazwyczaj bardzo duże.

Półkolonie organizowane są przez Miasto oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, co gwarantuje, że będą one przeprowadzone na wysokim poziomie, z dbałością o bezpieczeństwo i komfort uczestników.

Nie przegapcie tej okazji, by zapewnić swoim dzieciom aktywne i pełne zabawy wakacje! To doskonała szansa, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, nawiązać nowe znajomości i rozwijać swoje sportowe pasje pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.


Źródło: Urząd Miasta Kielce