Spotkanie z karierą: Targi Pracy w Galerii Korona już w czwartek
W nadchodzący czwartek w Galerii Korona odbędą się Targi Pracy, które ponownie zgromadzą licznych pracodawców oraz osoby poszukujące zatrudnienia. Miejski Urząd Pracy w Kielcach oraz Galeria Korona zapraszają wszystkich zainteresowanych na to wyjątkowe wydarzenie, które potrwa od godziny 11:00 do 14:00.
  1. Targi Pracy odbędą się 23 maja.
  2. 38 wystawców i około 2000 ofert pracy.
  3. Zróżnicowane atrakcje dla uczestników.
  4. Rekrutacja na wiele różnych stanowisk.

Na parterze Galerii Korona pojawi się 38 wystawców, którzy zaprezentują około 2000 ofert pracy. Wśród nich znajdzie się również Wojewódzki Urząd Pracy, który przedstawi propozycje zatrudnienia w ramach sieci EURES.

Wydarzenie organizowane przez Miejski Urząd Pracy w Kielcach oraz Galerię Korona to świetna okazja dla wszystkich, którzy poszukują nowych możliwości zawodowych lub chcą zmienić dotychczasowe zatrudnienie. Na miejscu będą obecni przedstawiciele firm, placówek edukacyjnych, instytucji szkoleniowych oraz publicznych.

Targi Pracy to jednak nie tylko oferty zatrudnienia. Organizatorzy przygotowali wiele dodatkowych atrakcji. Na uczestników czekają konkursy z nagrodami, mierzenie ciśnienia, pokazy mody oraz fryzjerstwa. Dodatkowo, Komenda Miejska Straży Pożarnej przeprowadzi pokaz pierwszej pomocy, a na miejscu obecni będą także przedstawiciele Straży Granicznej oraz Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom (Caritas).

Rekrutacja na miejscu będzie prowadzona na różnorodne stanowiska, takie jak: konstruktor, monter maszyn, automatyk (B+R), operator CNC, grafik komputerowy, telefoniczny doradca klienta, nauczyciel chemii, specjalista ds. kadr i płac, służba wojskowa, spawacz, psycholog, pedagog specjalny, asystent projektanta, kucharz, koordynator projektu, inżynier konstrukcji mechanicznych, lekarz kardiolog, lekarz laryngolog, lekarz endokrynolog, pielęgniarka szkolna, pielęgniarka rodzinna, szwaczka i specjalista integracji sensorycznej.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do znalezienia nowej pracy lub nawiązania cennych kontaktów zawodowych. Spotkajmy się w najbliższy czwartek w Galerii Korona!


Na podst. UM Kielce