Prawa pacjenta pod lupą podczas internetowego szkolenia na żywo

Wiedza o prawach pacjenta przydaje się szczególnie wtedy, gdy w gabinecie brakuje czasu, odpowiedzi albo pewności, co wolno zrobić dalej. 16 kwietnia o godz. 14:00 odbędzie się internetowe szkolenie „Prawo Pacjenta – Twoje prawa w służbie zdrowia”, które ma uporządkować najczęstsze wątpliwości. Spotkanie zaplanowano na żywo w Microsoft Teams, więc dołączenie będzie możliwe z komputera lub telefonu.
Podczas wydarzenia wystąpią adw. Karol Grześkiewicz, prezes Fundacji Pasieka, oraz Rafał Śliź, rzecznik prasowy w Podkarpackim Oddziale Wojewódzkim NFZ w Rzeszowie . Organizatorzy zapowiadają rozmowę o najważniejszych prawach pacjenta i o tym, jak pewniej poruszać się po systemie ochrony zdrowia.
Na plakacie udostępniono też kod QR, który pozwala wejść na spotkanie bez dodatkowych poszukiwań. To praktyczna propozycja dla osób, które chcą wiedzieć, na co mogą liczyć podczas leczenia, wizyty u lekarza czy kontaktu z NFZ.
na podstawie: Starostwo Powiatowe w Kielcach.
Ostatnie Artykuły

Jak wygląda skuteczne SEO dla małych i średnich firm

Spółdzielnie energetyczne i pieniądze na OZE przyciągnęły samorządy

Kielce pokazały, jak wiele może dać zwykły gest

Kielce znów szukają młodych talentów. Rusza nabór do Nadziei Kielc

Prawa pacjenta pod lupą podczas internetowego szkolenia na żywo

W starostwie w Kielcach padły słowa o pamięci, której nie da się zastąpić

Nocny hackathon w Kielcach wyłonił pomysły na bezpieczniejsze i spokojniejsze miasto

Dwudziesta rodzinna majówka rowerowa znów ruszy z Kielc do Borkowa

Kierowcy na Zagórskiej już widzą różnicę – MZD szykuje kolejne szybkie naprawy

Powiatowa gala sportu w Kielcach wyróżni uczniów, trenerów i zawodników

Telefon od rzekomego policjanta prawie zabrał 78-latce oszczędności

Międzynarodowy Dzień Kombatanta przypomina o ofierze żołnierzy i cywilów

Coraz więcej osób chce uczyć jazdy. Procedura w Kielcach przyciąga kandydatów

