UM Kielce: Rozpoczęło się głosowanie na logo KBO
Od 10 do 28 marca br. kielczanie mogą wziąć udział w głosowaniu podczas którego wyłonione zostanie zwycięskie logo Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego.
Aby zagłosować należy wejść na stronę https://wypowiedzsie.kielce.eu/wypowiedzsie-logo-kbo , wybrać projekt logo, wpisać adres e-mail, na który głosujący otrzyma link potwierdzający oddanie głosu. Każdy mieszkaniec może oddać tylko jeden głos.
Autor pracy, która otrzyma najwięcej głosów otrzyma nagrodę rzeczową - tablet graficzny.
Termin składania prac konkursowych na opracowanie projektu logo Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego zakończył się 28 lutego. Od początku naboru tj. od 4 lutego br. złożono łącznie 80 projektów.
Po wnikliwej analizie zgodności złożonych prac konkursowych z warunkami jakie zostały określone w Regulaminie konkursu do głosowania zostało zakwalifikowanych 45 prac.
Urząd Miasta Kielce, um.kielce.pl/biuro-prasowe/aktualnosci/art,24005,rozpoczelo-sie-glosowanie-na-logo-kbo.html
Autor: krystian
Ostatnie Artykuły

Volvo Car Poland z rekordem rejestracji w 2025 r. Nowości w ofercie na 2026 r. z myślą o dalszej elektryfikacji

Kielce uczą, jak reagować w kryzysie zanim zabrzmi alarm

Dzieci pokazały, że każda kropla ma znaczenie i zgarnęły nagrody za wodę

W Daleszycach pokazali organizacjom, gdzie szukać pieniędzy i jak oswoić KSeF

Skarżyski SOR po przebudowie zyskał sprzęt i podjazd, który zmienia tempo ratowania

Świąteczne spotkanie zamieniło się w rozmowę o współpracy i bezpieczeństwie

Nocne autobusy pojadą według zimowego czasu mimo przestawienia zegarków

Seniorzy mają własny parlament, a świętokrzyska delegatura rośnie w siłę

Dzielnicowi ruszyli do szkół i przedszkoli - stawka okazała się większa niż lekcja

Uciekał przed „Trzeźwym porankiem”, a i tak wpadł po chwili

Policjant po służbie wypatrzył ich w galerii - cudza karta już była używana

Legimi dołącza do bibliotecznej gry - do wygrania czytnik z 200 tys. książek

W Targach Kielce pracują maszyny, a przemysł szuka nowych sojuszy

