strona z gazety

Przypominamy, że na czytelników Biuletynu Informacyjnego „Kielecka” czeka kolejna foto zagadka. Tym razem, w ramach konkursu „Czy znasz swoje miasto?”, pytamy o miejsce położone na terenie jednej z atrakcji przyrodniczych miasta Kielce. Na odpowiedzi czekamy do czwartku 29 lipca.

 

W konkursie mogą brać udział wszyscy, którzy ukończyli 18 lat. Nagrody otrzymają trzy osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnych odpowiedzi drogą mailową oraz dwie, wylosowane spośród tych, którzy przesłali prawidłową odpowiedź drogą pocztową, bądź osobiście wrzucili ją do urny konkursowej, ustawionej w budynku ratusza na Rynku oraz przy ul. Strycharskiej 6. Za realizację konkursu odpowiada Biuro Promocji i

Współpracy z Zagranicą Wydziału Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Kielce.

 

Odpowiedzi, wraz z podaniem swojego imienia i nazwiska, należy przesyłać na adres e-mail: lub pocztą: Urząd Miasta Kielce, Wydział Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej, ul. Strycharska 6, 25-659 Kielce. Wyniki będą dostępne na stronie internetowej Urzędu Miasta Kielce.

 

Bezpłatny biuletyn informacyjny jest dostępny m.in. w Kieleckim Centrum Kultury, siedzibach ratusza, na kieleckim Dworcu Autobusowym, w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej i Klubach Seniora.