Zapraszamy do udziału w Kiermaszu Wielkanocnym w Starostwie Powiatowym w Kielcach. W tym roku kiermasz odbędzie się 27 marca w godzinach 7:30 - 13:00.

Organizowany od lat przez Starostwo Powiatowe w Kielcach kiermasz wielkanocny cieszy się dużym zainteresowaniem. To dobra okazja, by zaprezentować własnoręcznie wykonane, niepowtarzalne ozdoby wielkanocne - palmy, pisanki, koszyczki i wiele innych świątecznych dekoracji, które sprawią, że Wielkanoc będzie jeszcze bardziej wyjątkowa.

W związku z tym zachęcamy wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza twórców ludowych, koła gospodyń wiejskich, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Powiatowe Młodzieżowe Ośrodki Wychowawcze oraz lokalne instytucje do zgłoszenia swojego udziału w naszym kiermaszu wielkanocnym.

Zapisy na kiermasz wraz z kartą zgłoszenia można składać do 24 marca 2023 r. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 41 200-15-66.

ZAPRASZAMY!!!